Autoškola testy 2008 online

Autoškola testy 2010 online: Lehce na cvičišti...

Vyzkoušejte si své znalosti pravidel silničního provozu v naší sekci online testů na rok 2008 a 2009 i 2010. Autoškola testy 2008 - Vše zdarma. Je to stejné jako opravdová autoškola, jen za svůj pokus nic neplatíte a vše si můžete zkusit teď hned a online. Online test je tak skvělou pomůckou při výuce řidičských schopností, ale i jako kondiční trenink (podobně jako kondiční jízdy). Cílem je získat minimálně řidičský průkaz skupiny B a proto je tu sekce Autoškola testy 2008 a 2009 nebo autoškola testy online.

Autoškola online testy na rok 2010

Na této stránce najdete on-line testy pravidel silničního provozu garantované ministerstvem dopravy ČR. Autoškola testy 2009 a 2010 nejsou žádné neoriginální testy. Kromě testů částí problematiky je možné si zkusit online cvičnou zkoušku pro získání řidičského průkazu skupiny B i ostatních. Díky tomu si lehce můžete ověřit své znalosti nebo aktuální formu nebo změn týkající se nových pravidel silničního provozu. Mnoho změn není přílš známých, což se týká i detailů nového bodového systému. Takže pojďme na autoškola testy: Tak jak Vám autoškola testy 2008 dopadli? Prošli byste? :)

Comments are closed.